Jedna z największych tradycyjnych giełd w Europie i Niemczech uruchomiła aplikację do handlowania kryptowalutami – BISON. To pierwsza tego typu aplikacja stworzona przez długowieczną giełdę papierów wartościowych.

Bison App to niemiecka aplikacja do handlu kryptowalutami. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie. W ramach promocji na start możemy zgarnąć od Bisona 15€ i dodatkowo 20€ za polecenie. Środki dopisywane są automatycznie, wypłata jest możliwa natychmiast. 

INSTRUKCJA

  1. Pobieramy aplikację BISON ze Sklepu Play lub AppStore poprzez mój link: https://join.bisonapp.com/9gw3kk
  2. Po dokonaniu rejestracji i uruchomieniu aplikacji na głównej stronie naciśnij “Switch to real money”, a następnie “Start verification”. Uzupełnij swoje prawdziwe dane i rozpocznij weryfikację wideo. Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali. Potrzebny jest dokument tożsamości oraz wydrukowany dokument potwierdzający nasz prawdziwy adres zamieszkania. Mogą to być dokumenty jak niżej, nie starsze niż 6 miesięcy, np. rachunek za prąd, umowa na internet, wyciąg z konta bankowego. 
    >>INSTRUKCJA DO VIDEOWERYFIKACJI<<
  1. Promocja jest tylko dla osób, które przebywają w Niemczech. Nie trzeba być obywatelem Niemiec, wystarczy akurat mieszkać lub przebywać w tym kraju (nie sprawdzają tego). Dlatego po zakończonej sukcesem weryfikacji wchodzimy w „Personal information” i zmieniamy Home address na adres niemiecki. Przykładowy adres można wygenerować tutaj: https://www.fakeaddressgenerator.com/World/Germany_address_generator  Zapisujemy zmiany. Zmianę potwierdza się smsem. 
  2. Następnie kontaktujesz się ze mną na >>Messenger<< wysyłam Ci 5€ na depozyt który przelewasz na konto Bison
  3. Robisz obrót tą kwotą na 50€ (czyli kupujesz i sprzedajesz wybraną kryptowalute ok. 12 razy najlepiej BitCoin) Po wykonaniu tej czynności otrzymujesz bonus i wypłacasz od razu 15€ na swoje konto bankowe.
Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do mnie na
>>Messenger<<