MoneyGenius

1.Czym jest MoneyGenius i jak wygląda działanie?

Jest to projekt, który pomógł już setkom osób zmienić swoje życie, w projekcie uczysz się oszczędzania i zarabiania pieniędzy. dzięki skutecznym technikom i strategiom, bardzo szybko polepszysz swoją kondycję finansową.

W Projekcie otrzymujesz szereg wskazówek i lekcji w jaki sposób zarabiać pieniądze dzięki potędze internetu – wszystko to odbywa się poprzez starannie przygotowane materiały video oraz publikacje w formatach pdf.

Dzięki skutecznemu systemowi działania w programach partnerskich, uczysz się i jednocześnie przy tym zarabiasz – tworzy to w pewnym sensie synergię pomiędzy nabywaniem większej świadomości odnośnie pieniędzy jak i grubości Twojego portfela.

W Projekcie uczysz się zarabiać dzięki linkom afiliacyjnym, początkowo robisz to na własnej skórze, następnie przechodzisz szereg szkoleń, które uczą Cię jak zbudować niezachwianą markę osobistą, dzięki której zaistniejesz w internecie, to wszystko dodatkowo wzbogacasz o szereg szkoleń związanych z e-marketingiem. Co sprawia że zaczynasz budować solidny i trwały biznes w internecie – jako ekspert od afiliacji i promocji. Zarabiasz między innymi na produktach finansowych oraz ekskluzywnych.

Niczym się nie przejmujesz bo produkty są innych firm, a Ty jedyne co robisz to znajdujesz klientów, dzięki MoneyGenius klienci przychodzą sami do Ciebie!

Wszystko to jest skrupulatnie przygotowane i niemalże skrojone na miarę dla Ciebie, abyś mógł krok po kroku wszystkiego się nauczyć! Wiemy o tym że każdy jest inny – dlatego w projekcie zawarte jest kilka ścieżek rozwoju, abyś mógł znaleźć idealne rozwiązania dla siebie.

Po osiągnięciu pierwszych wyników w zarabianiu przez internet – Otrzymujesz dostęp do społeczności ludzi, pozytywnie zakochanych w spełnianiu marzeń, którzy zawsze Ci pomogą i wesprą w Twojej drodze ku wolności finansowej.

Start jak i działanie w projekcie jest pozbawione jakichkolwiek opłat, dzięki przechodzeniu przez Ciebie kolejnych etapów mentor, który Cię wprowadza do projektu zarabia dzięki linkom afiliacyjnym zawartym na jego stronie, to sprawia, że każdy z nas może w 100 % poświęcać się by projekt MoneyGenius ciągle ulepszać i jak najlepiej pomagać każdemu kto chce zmienić swoje życie i zacząć zarabiać w internecie.

2. Czy mogę zrezygnować i czy cokolwiek jest obowiązkowe?

Dołączenie do projektu jak i przechodzenie kolejnych etapów jest pozbawione opłat i w pełni dobrowolne! Możesz zrezygnować w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.

3. Czego się nauczę oraz jakie korzyści zyskam dołączając do MoneyGenius?

W projekcie MoneyGenius chcemy dać ci cos wyjątkowego:

– Dostęp do unikalnej wiedzy, która zapewni ci polepszenie twojej inteligencji finansowej oraz da niesamowity rozwój w wielu dziedzinach

– Nauczę Cię oszczędzać , zarabiać więcej, budować markę osobistą – Dam ci gotowe narzędzia marketingowe całkowicie za darmo ( koszt takich narzędzi to kilka tysięcy złotych) – Otrzymasz możliwość poznania wspaniałych osób

– w naszej społeczności jest kilkaset osób, a z każdym miesiącem jest ich coraz więcej 😉 – Będziesz mieć możliwość podróżowania po świecie

– w wyjazdach które organizujemy! – Otrzymasz możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju akcjach, które organizujemy i być częścią wielu ciekawych projektów!

Filmik z wyjazdu Business&Pleasure Camp

– Business&Pleasure Camp MoneyGenius – Berlin 2019 👇 

Więc podsumowując przechodzenie etapów nie jest obowiązkowe – jednak jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć uczyć się zawodu przyszłości, czyli „eksperta od afiliacji” to jest to idealna szansa dla ciebie

– Widzisz nikt kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych 🙂

 

6. Skąd się biorą pieniądze, które zarabiam?

Jak już wcześniej mogłeś poczytać w projekcie używamy linków afiliacyjnych, polecając przy tym wiele produktów, które pomogą Ci zacząć oszczędzać, zarabiać więcej, czy też budować Twoją markę osobistą. Produkty te są firm, które współpracują z programami partnerskimi, z których korzystamy w MoneyGenius.

Pieniądze pochodzą od firm, których produkty promujemy i sprzedajemy za pośrednictwem programów partnerskich. Wynagrodzenie otrzymujesz od programu partnerskiego i na bieżąco możesz sprawdzać jak dużo udało Ci się zarobić każdego dnia.

7. Dlaczego produkty finansowe, ekskluzywne?

Produkty Finansowe bezpośrednio przyczyniają się do wielu technik i strategii, które pozwalają Ci oszczędzać i zarządzać finansami. Co więcej są one darmowe, zatem każdy może z nich skorzystać. Dzięki promocji produktów finansowych – jednej z najbogatszych branż na świecie – możesz zarabiać dość wysokie prowizje, co sprawia że nie tylko pomagasz innym, z łatwością polecasz, ale i zarabiasz satysfakcjonujące kwoty. Produkty Ekskluzywne to prestiż i świetne budowanie wizerunku PR. Dzięki używaniu i polecaniu produktów ekskluzywnych zyskujesz duży szacunek i markę osobistą w internecie.

Prowizje, które zarabiasz też są ogromne, gdyż tutaj celujesz w zupełnie inny segment rynku – ludzi bogatych.

8. Zła opinia na temat kont bankowych w internecie – o co chodzi?

W internecie często zdarza się, że ludzie kopiują pewne zachowania, wymyślają pseudo-systemy oparte jedynie na zasłyszanych opowieściach lub ewidentnie chcący naciągnąć kogoś na wysoko premiowane produkty finansowe. Produkty finansowe, czyli między innymi konta bankowe. Niestety bardzo dużo osób trafiło w przeszłości lub może wciąż trafić na pseudo trenerów i pseudo systemy, które nie pozwolą im zarobić, ani niczego nie nauczą – wręcz wyłudzając czyjąś prowizję z programu partnerskiego.

Dlatego też panuje średnio dobra opinia o promocji produktów finansowych, jednak projekt MoneyGenius, ewidentnie chce tę branżę naprawić by pokazać ludziom ogrom możliwości. Widzisz nikt kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych i mają na to niezbite dowody

9. Zasady panujące w MoneyGenius

W Projekcie Moneygenius panują 3 zasady, których przestrzeganie jest egzekwowane i każdy kto nie stosuje się do poniższych, zostaje bardzo szybko usunięty. Dbamy o jakość ludzi, którzy dołączają do naszego projektu i tworzymy elitę ludzi uczących i zarabiających online.

Zasada numer 1 – Etyka – Na pierwszym miejscu stawiamy człowieka i pomoc mu w jak najlepszy sposób. Drugorzędnie traktujemy pieniądze. Każdy jest przeprowadzany przez etapy ze starannością i jest mu wszystko tłumaczone od samego początku do końca. Nigdy nie zostawiamy ludzi, którzy dołączyli i oczekują pomocy.

Zasada numer 2 – Zaufanie – Budujemy prawdziwe relacje by jak najlepiej się dogadać i poznać. To tworzy naszą społeczność MoneyGenius tak unikalną. Dzięki zbudowanemu zaufaniu, dużo łatwiej jest nam realizować świetne projekty, akcje, które pojawiają się bardzo często.

Zasada numer 3 – Kultura – Jesteśmy kulturalni, nie robimy kontrowersyjnego marketingu, a każdego zdanie szanujemy, reprezentujemy wysoki poziom kultury osobistej i takich ludzi chcemy do siebie przyciągać.

„W życiu masz to na co się odważysz!”

Dołącz już dziś!