Luno – w Polsce niewiele się jeszcze słyszało o tym portfelu, jednak na całym świecie zdobył on blisko 2 miliony użytkowników, którzy chwalą go za przyjazny i intuicyjny interfejs, wygodę użytkowania, oraz możliwość zakupu kryptowalut takich jak Bitcoin i Ethereum.

Luno działa na rynku walut cyfrowych od 2013 roku. Z usługi korzystają użytkownicy z 40 krajów, którzy przesłali już przez aplikację ponad miliard dolarów. Luno chwali się zespołem świetnych fachowców oraz bezpieczeństwem – portfel nigdy nie został skompromitowany. Ponad połowa ruchu w Luno pochodzi z RPA, gdzie Luno jest 431 najpopularniejszą stroną według rankingu Alexa. Firma posiada biura w Londynie, Singapurze, RPA, Kuala Lumpur oraz Jakarcie. Luno zdobywa także coraz większą popularność wśród Polaków, którzy są na 12 miejscu pod względem liczby odwiedzin strony portfela.

INSTRUKCJA

Można wykonać w przeglądarce lub w aplikacji.
  1. Zarejestruj się poprzez mój link: https://www.luno.com/invite/87MX5Q
  2. W zakładce rewards dla pewności wpisz kod 87MX5Q
  3. Zweryfikuj tożsamość.
  4. Gdy weryfikacja tożsamości zostanie zaakceptowana, Wpłać jednorazowo 250 euro w zakładce Wallet-EUR-Deposit, płacąc na przykład polską kartą, lub kartą Revolut. (Przelew Visa/MasterCard lub błyskawiczne dodanie środków z kartą Visa). Następnie kup BTC za minimum 250 euro w zakładce Wallet-BTC-Buy.
  5. Zyskaj 15 euro gratis w BTC. Wymień BTC na euro i wypłać swoje całe 265 euro na swoje konto.
Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do mnie na
>>Messenger<<