Quidco to internetowa strona do zwrotu pieniędzy(cashbacku) i oszczędzania pieniędzy z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Założona w 2005 r. Jest spółką firmy medialnej Maple Syrup Media. Gdy członek dokonuje zakupu, Quidco dzieli się z nim prowizją w formie zwrotu gotówki. Zwrot pieniędzy jest następnie wypłacany na „rachunek zwrotu gotówki” członka.


Firma jest transparentna, istnieje od 2005 roku ma bardzo dużo osób które ją obserwują w mediach społecznościowych oraz mają bardzo bardzo dobre opinie dla tego wam polecam skorzystać z ich usługi, wszystko zajmuje max 10 minut czasu, nie są pobierane żadne opłaty ani nie ma weryfikacji KYC !

Bonus do odbioru dla wszystkich, nie trzeba być pełnoletnim! 🙂

INSTRUKCJA

💰 15£ za darmo + 10£ za polecenie!! 💰
1. Zarejestruj się z tego linku: https://www.quidco.com/raf/9931117/
Dzięki temu otrzymasz 15£ gratis, gdy zostanie u Ciebie zatwierdzony cashback minimum 5£.
Wszystko co należy zrobić, aby otrzymać
W ustawieniach konta zmień account type na basic klikając przycisk downgrade. – Ważny punkt.
2. Pobierz aplikację Apple Music na PC/Android/iOS. Jeszcze jej nie włączaj
3. Wpisz i wyszukaj Apple Music w wyszukiwarce Quidco. Wybierz opcję —> Family membership za 14.99£. Quidco przekieruje Cię automatycznie do aplikacji Apple Music.
Jeśli nie masz Apple ID i robisz to na Android to załóż nowe konto, jest ono darmowe
4. Rozpocznij 3-miesięczny bezpłatny okres próbny subskrybcji Rodzinnej (29,99 zł). Podaj swoje dane oraz dane swojej karty płatniczej. – Może być karta revolut/ monese/ mastercard /visa itd.
5. Po 5 dniach, lub później anuluj subskrypcję w ustawieniach Apple Music. Jeśli tego nie zrobisz, po okresie próbnym (3 miesiącach) zostanie naliczona opłata 29,99 zł. – ALE jeśli tego dopilnujesz to nie poniesiesz ŻADNYCH KOSZTÓW
6. Przejdź z powrotem do aplikacji Quidco. Poczekaj, aż otrzymasz zwrot gotówki. Śledzenie cashbacku (cashback tracked) może pojawić się do 24 godzin. W moim przypadku było to kilka minut. Natomiast cashback możliwy do wypłaty (cashback confirmed) będzie w czasie do 3 tygodni. 

Zapytasz czy dostałem bonus?

Tak! Niedawno promocje wznowili, a ja dostałem cashback z poprzedniego okresu 🙂 

Jak widać na zdjęciach ⬇️

Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do mnie na
>>Messenger<<