TransferGo to brytyjski fintech z siedzibą w Londynie, działający od 2012 roku i obsługujący aż 47 kraje. Jego biznes polega na pośredniczeniu w transferze pieniędzy w ten sposób, iż środki nie wędrują z jednego kraju do drugiego, lecz wpłacane są na konto TransferGo w kraju A, zaś w kraju B wypłacane są z lokalnego konta firmy. TransferGo jest jednym z najpopularniejszych serwisów transferów walutowych, obsługuje przeszło 200 tys. zarejestrowanych użytkowników. Operator wyróżnia się najniższymi kosztami przelewów (niższymi niż 1 GBP) oraz krótkimi czasami operacji wymiany i transferu walut.

 

TransferGo jest licencjonowaną instytucją płatniczą, działającą na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz nadzorowaną przez brytyjski Urząd Skarbowy. W sieci możecie znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii na temat TransferGo, na przykład na portalu Trustpilot. Usługi TransferGo przeznaczone są głównie dla osób pracujących za granicą, które chcą przesłać środki dla swoich rodzin, pozostałych w kraju. Serwis dostępny jest również w formie wygodnej aplikacji mobilnej.

INSTRUKCJA

Twój znajomy ma zagraniczne konto bankowe w funtach, euro itp.? Dogadaj się z nim, że prześlesz mu na to konto pieniądze, a Ty zarobisz dodatkowe pieniądze z TranserfGo!
  1. Rejestrujesz się z mojego linku: https://my.transfergo.com/en/r/qZZfwU
  2. Uzupełniasz wszystkie potrzebne dane i zwracasz uwagę na to czy w kodzie poleceń jest wpisane „QZZFWU”, jeśli nie to wpisz ręcznie aby otrzymać bonus!
  3. Potwierdzasz maila a następnie pobierasz na telefon aplikację TransferGo i logujesz się do niej.
  4. Wybieramy nowy przelew, z Polski do Wielkiej Brytanii i wpisujemy kwotę minimum 50 funtów/euro/innej waluty
  5.  W prawym górnym rogu klikamy ikonę procenta i wpisujemy tam kod: 5GBPFREE dzięki temu zyskamy dodatkowe 5 funtów!
  6. Następnie wybierasz jak chcesz zapłacić za transakcję, albo przelewem albo podać dane z karty debetowej twojego polskiego banku (szybsza i wygodniejsza metoda!).
  7. Teraz podajesz dane odbiorcy, czyli dane bankowe swojego znajomego, który odbierze przelew i nam go zwróci. UWAGA. Teraz, aby odebrać bonus musimy zlecić przelew na prawdziwe zagraniczne konto bankowe nienależące do nas. Może być to konto w euro, funtach lub innej możliwej do wysłania walucie. NIE MOŻE BYĆ TO PRZELEW Z EURO DO EURO. 
  8. Wybierasz opcję prędkości przelewu. Osobiście polecam opcję za 4.99 zł, ponieważ pieniądze dochodzą do nas w 1-2 dni robocze! Jeżeli zależy Ci na czasie, wybierz opcję za 14.99 zł
  9. Teraz wystarczy potwierdzić transakcje i wysłać, poczekać aż pieniądze dojdą na zagraniczne konto bankowe, a następnie sprawdzić zakładkę ‚Zaproś znajomych’ gdzie będzie czekać na nas nasz bonus w postaci 10 GBP.
  10. Potwierdzamy, płacimy i czekamy na przelew z dodatkowymi 50 zł zupełnie za free.
Jeśli masz jakieś pytania, to napisz do mnie na
>>Messenger<<